جدی راستش رو بخوای هیچوقت فکر نمیکردم یه روز دلت برام تنگ شهیا هرچی ولی خوب خودمم نمیدونم چرا نسبت بهت بی تفاوت شدم.و الان از این که میبینم اوضاعت خوب نیست ناراحتم.نمیدونم واقعا چه احساسی داری اخه هیچوقت بم نگفتی و منم هیچوقت جای تو نبودم تا چیزایی رو که دیدی رو تجربه کنم ولی ببین،هر چی هم که بشه تو زردِ قناری خودمی:)

نامرد تو هم دیگه احوال نمیپرسی ها!!!نمیدونم چی بگم واقعا ولی کل زندگیمو بهت مدیونم.توی سال گذشته ، درست همون موقع که به خیلیا نیاز داشتم و پشتم رو خالی کردن و با حرفاشون رو روحم ناخن میکشیدن تو بودی و نشون دادی چقدر قابل اعتمادی بر عکس تصوری که همه ازت داشتن.فقط طرز بیانت یکم تخم مرغیه:)

فک نکن مال گذشته بود و تموم شده رفته.همیشه هواتو داشتم و دارم و هیچوقت بیخبر نموندم ازت.

نمیدونم چقدر حال بده و از همه چیز و همه کس نا امید شدی ولی به قول خودت ،آدم گاهی واسه این که نشون بده هنوز قویه باید بعضی چیزا رو به رو خودش نیاره و بعضی چیزا رو تکرار نکنه گفتی که زندگیمون پره از آدم هایی که شانسی به تورمون خوردن و نباید اونقدر ها هم براشون ارزش قائل شیم.بر عکس این که خیلی بی تفاوت نشون میدی ولی رد درد تو صورت معلومه.نگران نباش ، هر چند که جای نگرانی داره ولی لا اقل اگه تظاهر کنی که اهمیت نداره کمتر درد داره.

یه بار تعبیرت رو از زندگی ببین.دیدی هیچ چیز جذابی هم توش نبود.شاید فقط باید روز ها رو پشت سر هم ورق بزنی،حالا به هر سختی ای کهشده.یادته یه بار حرف میزدیم گفتی یه نفر بزرگ ترین اشتباه زندگیت بود؟!.بیا دستمو بذارم رو شونت که نذاشتی بزرگ ترین اشتباه زندگیم رخ بده رفیق:).

کاری ندارم همه چطور فکر میکنن.این که چطور ادمی هستی و اینا.گور بابای همشون.کسی که اونقدر آدم بد که تو اون وقتا پیشم بود ،لیاقت این حرف های چرتو نداره.تو یکی بیشتر از همه مواظب خودت باش. و بدون هر کسی هم هر طور فکر کنه ولی تو باعث شدی ادامه بدم.تو برعکس همه اونایی که واقعا همه چیزو یطور دیگه فهمیدن همه جریان و اتفاقاتو میدونستی و تو هیچ موضوعی هیچوقت نذاشتی پا پس بکشم و یادم دادی هر چیزی حرمت داره.اتاقا حرمت دارن، آدما حرمت دارن و باید سوار ماشین شی و به سمت مسیرت بری،کسی اون وسط بت کمک کرد سوارش کن و اگه ناراحتت میکرد یا حالتو بد میکرد یا هر چی با لگد پرتش کن پایین

فقط خواستم بگم که هنوز حرمت داری برام و تنها نیستی هیچوقتکاش بتونم جبران کنم برات:).

1397.09.14

کتاب هایی که قراره خونده بشه

:(ستاره دنباله دار خود خودم:)

سرتو برگردون چشاتو ببینم

تو ,رو ,ولی ,هم ,هیچوقت ,حرمت ,این که ,داشتم و ,چیزا رو ,بی تفاوت ,از همه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مردمان آسمان گروه جهادیون راه انقلاب آپ طلا - تماشای آنلاین و دانلود فیلم و سریال ترک اصولی خود ارضایی گاه نوشتهای من کلایمر و اجاره کلایمر پارسیان کلایمر کلایمر مونوریل بلیط هواپیما بی دل newvertex تخصصی ترین سایت کالاف دیوتی 4